BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Hastanemizde Spina Bifida (Omurilik Açıklığı) tanısıyla yatmakta olan 9 yaşındaki Fatma ile tanıştık. Başta çok çekingen olan ve bizimle çok konuşmak istemeyen Fatma hamur oynamaya başlayınca açıldı ve minicik elleriyle hamur açmaya başladı. Biz de onunla bir yemek sofrası hazırladık. Bardak çatal ve hatta çaydanlık bile yaptık. Bu arada ona çok istediği ve kendisinde olmasını istediği bir şeyin olup olmadığını sorduk. Bize başta yanıt vermedi ve aklına isteyecek bir şey gelmediğini söyledi. Ertesi gün oynadığımız oyunlar sonucunda tatlı miniğimizin dileğini sonunda almıştık. Miniğimiz kendi gibi güzeller güzeli bir Barbie bebek istedi (elbiseli kanatları olan saç rengi suda değişebilen). Kendisi de bir prenses olan miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmak istemez misiniz?

Minik Fatma’nın istediği barbie bebekleri teslim ettik.Onun yüzündeki gülümsemeye sebep olan onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: