BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ertuğrul - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde dolaşırken 4 yaşındaki Ertuğrul ile tanışıyoruz. Ertuğrul Sistemik  JRA (Tüm vücudu tutan bir romatizma) hastanemizde tedavi görmekte. Bir tane erkek kardeşi olan Ertuğrul kardeşine de güzelce abilik yapıyor. Boyama yaparken bir hayli eğlenen Ertuğrul, yeşil rengi ve tonlarını seviyor. Bu konuda  gayet başarılı ve güler yüzlü miniğimiz. Çizgifilm izlemeyi seven miniğimiz aynı zamanda bilgisayar oyunlarıyla da arası iyi. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda ise büyük bir istekle asker olmak istediğini söylüyor. Bizden ne istediğini sorduğumuzda ise arabaları çok sevdiğini söyleyerek,  bizden en sevdiği renkte; yani yeşil renkte bir akülü araba istediğini söylüyor. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip gözlerinde ki mutluluğa ortak olmak ister misiniz?

Hastane kontrole gelen Ertuğrul’a hediyesini teslim ettik.Hediyesi geldiği için çok mutlu olan Ertuğrul bize teşekkür etti ve arabayı kurar kurmaz bize güzel gülümsemesinden  bir parça gönderdi. Biz de Ertuğrul’un yüzündeki tebessümün hiç solmamasını diliyor ve dileğini gerçekleştiren gönüllümüze de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: