BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bugün hastenemizde kardiyoloji servisinde ARA tanısı (eklemleri ve kalbi tutan kronik bir hastalık) ile yatmakta olan 9 yaşındaki Ali ile tanıştık. Ali bizi gördüğüne çok şaşırmıştı. Ancak kısa sürede bize alıştı ve getirdiğimiz boyama kitabını boyamaya başladık. Boyama sırasında en sevdiği dersi sorduğumuzda Türkçe olduğunu söyledi, bunun üzerine biz de ona okuma kitabı hediye ettik. Verdiğimiz kitabı kısa sürede bize okudu ve bitirdi. Okumayı çok sevdiğini öğrenince, biz de ona takip eden iki ziyaretimizde okuma kitabı götürdük. Ali bizimle o kadar eğleniyordu ki gelmemiz için bize haber gönderiyordu. Biz de onu kırmayıp yanına gittiğimizde Jenga oynadık, kitap okuduk, parmak boyama yaptık.

Bir hafta önce doğum günü olduğunu öğrendiğimizde ona dileğini sorduk ama Ali o kadar gönlü zengin bir çocuktu ki bizden bir şey isteyemedi. İlerleyen dakikalarda mavi bir bisiklet istediğini söyledi. Şimdi hem mavi bisiklete sahip olacağı günü,hem iyileşip taburcu olacağı günü bekliyor. Siz Ali'nin bu dileğini gerçekleştirerek onu daha mutlu görmemize vesile olmak ister misiniz?


Ali, isteğini söylediği günden beri bisikletin yolunu gözlüyordu. Bisikleti çok beğendiğini  söyleyen Ali, kısa sürede bisikletine kavuştuğu için çok mutlu oldu. Ali'nin ve diğer çocukların isteğini gerçekleştiren tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz :)


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: