BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kadir - Osmangazi TIP FAKÜLTESİ

Osmangazi Logo

Detaylar:

Yeni bir gülümsemeyi paylaşmak için girdiğimiz odada bizi bir çift masmavi göz karşılıyor. Hemen başlıyoruz sohbete. Kadir 13 yaşında, Hepatit (Karaciğer iltihabı) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. İdealleri olan, eğlenceli ve yanında zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız hoş sohbet bir çocuk Kadir. İleride bilgisayar mühendisi ya da pilot olmak istediğini söylüyor. Boş zamanlarında ise futbol oynamayı seviyor. Ama şu sıralar futbol oynayamıyor. En büyük dileğini sorduğumuzda ise biraz duraksıyor. Mütevazılığını kırdıktan sonra ise bizden arkadaşlarıyla futbol oynarken giyebileceği bir çift krampon istiyor. Kadir’in bu dileğini gerçekleştirmemize yardımcı olmak ister misiniz? :)

Kadir'in hediyesi elimize ulaştığında Kadir'e hediyesini vermek için yanına gidemiyoruz, Kadir'in tedavisi iyiye gidiyor ve evde tedaviye olanak sağlandığından evde tedavisine başlanıyor. Kadir'in durumunun iyiye gidişi bizi çok mutlu ediyor. Hemen hediyesini ulaşması için kargoya veriyoruz ve bir süre sonra da telefonlaşıyoruz. Kadir ve annesi çok mutlu, her şey için çok teşekkür ediyor. Ayrıca Kadir'in sağlığı da daha iyiye gidiyor. Tekrar buluşmak için 1 ay sonraki kontrollerinde hastaneye geldiği vakti ayarlıyoruz. Kadir yine bütün mutluluğu, sevecenliği ve güzel mavi gözleriyle hayat dolu bizi selamlıyor. Teşekkürlerini yine tekrarlıyor annesi ve Kadir. Her şey için, dileği için, yanında olduğumuz için, bütün destekler için...

Biz de miniğimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: