BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

NELER SÖYLEDİNİZ?

Leyla'dan Sonra için yazdıklarınızdan...
 • Bu hareketinizi tebrik ediyorum. 2011 yılında benim de yavrum Orbital Rabtomyo Sarkom tanısı ile Ege Üniversitesi Onkoloji servisinde tedavi gördü. Sitenizdeki görüntülere hiçte yabancı değilim. Bende sizlere destek olmak istiyorum.

  Ayşe TURAL Site
 • güzel insanlar her yerde hissi yaşatan proje.

  misssler ekşisözlük
 • bir çocuğun mutlu olmasının ne kadar kolay olduğunu hatırlatan proje. her türlü desteklenmesi gerekli. umarım daha geniş kitleler duyar ve daha fazla kardeşimize ulaşılır. kimler düşündüyse o güzel akıllarına sağlık.

  aslanim giralicam ekşisözlük
 • gözlerimi dolu dolu yapan, katışıksız iyi niyet timsali bir kampanya. ne güzel bir girişim. küçük yardımlar, leyla'dan sonraki miniklerin yüzünde büyük gülümsemelere dönüşecek, ne güzel.

  maria elena diye bilirler ekşisözlük
 • ne yapsam ne etsem de bende bir gülümsemenin sebebi olsam dediğim, yazarken bile gözlerimin dolmasına sebep olan bir birlik bu. düşünenlerin yüreğine, aklına sağlık. hepinizin alnından öperim valla. bi de bunu bize haber veren (bkz: öyle böyle biri)'ne de teşekkür ederim. bir çocuğu gülümsetmek kadar güzel birşey var mı bu dünyada.

  gulbesekericoksevdimde ekşisözlük
 • ilk gordugumde leyla ile mecnun ekibi yeni bir proje yapti sandim ve cok sevindim sonra kendi kendime "sen cok yanlis gelmissin kardes" diyerek siteyi gordum en az leyla ile mecnun tekrar baslamis kadar sevindim.

  bartsimpson ekşisözlük
 • son zamanlarda duyduğum en anlamlı ve duygulandıran kampanyalardan. elimden geldiğince yaymaya çalışacağım bu temiz çocukların masum isteklerini.

  subliminal mesaj ekşisözlük
 • kendileri gibi minik kalpleri kadar samimiyet dolu isteklerini utana sıkıla dile getiren miniklere yardim amacli kurulan site. bu fikri aklina getiren guzel insan(lar) yuzunuzden gulucuk eksik olmasin.

  dis perisi ekşisözlük