BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yaşar Kemal - Mersin TIP FAKÜLTESİ

1

Mersin Logo

Detaylar:

Yaşar Kemal, bir çeşit kan kanseri olan T-ALL nedeniyle hastanemizde tedavi görmekte. Odasına gittiğimizde Yaşar Kemal biraz utangaç olduğundan ötürü sohbetimize pek katılmasa da biz alttan alttan gülmelerine şahit olduk. :) Beşiktaşlı olduğunu öğrendiğimiz Yaşar Kemal 7 yaşında. Resim yapmayı ve ders çalışmayı da seviyor. Konuşmayı çok sevmese de arkadaşlarıyla çok uyumlu ve güler yüzlü olduğunu öğrendik. Sohbetimiz esnasında Yaşar Kemal'in mavi, kumandalı bir uçak hayali olduğunu öğrendik. Yaşar Kemal'e mavi,  kumandalı bir uçak hediye ederek mutluluğuna ortak olmaya ne dersiniz? 

Hediyesini teslim etmek için Yaşar Kemal in yanına gittiğimizde tabletiyle oynuyordu, elimizdeki kutuyu görünce merakla bizi incelemeye başladı. :) Kızlardan çekindiği için konuşmamaya devam etse de biz ağzından bir kaç kelime koparabildik, lakin yüzünden gülümseme eksik olmuyordu,her zamanki gibi.

Hediyesini beraber açmaya başladık, içinden istediği uçak çıkınca çok mutlu oldu, bizimle biraz daha konuşmaya başladı. :) Hayalini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: