BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melisa - Mersin TIP FAKÜLTESİ

Mersin Logo

Detaylar:

"Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler hiçtir."

Einstein'ın bu sözünü kulağımıza küpe ederek gülümsemelere vesile olmak için giriyoruz yine Hematoloji - Onkoloji servisine. 

Odaları gezerken karşımıza güzeller güzeli Melisa çıkıyor. Oraların ablası olduğu belli olan 14 yaşındaki Melisa, bizi çok güzel karşılıyor. Başta tek taraflı sorularla ilerlerse de sohbetimiz sonradan karşılıklı bir hal alıyor. :) Kendisinin acil tıp teknisyeni olmak istediğini, bu yüzden de sağlık meslek lisesine girmek istediğini öğreniyoruz. Aynı sahada çalışacak olmanın bizi sevindireceğini söyleyerek devam ediyoruz. O da bizim gelecekte olmak istediğimiz mesleği soruyor, böylece hayallerimizi öğreniyoruz karşılıklı olarak. :) 

Melisa boş zamanlarında şarkı söylemeyi, telefonuyla kendi videolarını çekmeyi seviyor, böyle eğleniyor. Sesi çok güzel Melisa'nın, hastanede arkadaşlarına da şarkı söylemiş. Videosunu izledik beraber. Kitap okumayı da seviyormuş. İzlediği dizileri sorduğumuzda Çukur dizisinin sıkı takipçisi olduğunu öğreniyoruz. Sohbetin ilerleyen zamanlarında da hayalinin Aras Bulut İğnemli ile tanışmak olduğunu söylüyor. :) 


Melisa'nın bu hayalini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? 


PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: