BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsa - Mersin TIP FAKÜLTESİ

1
1

Mersin Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Hematoloji servisinde Orak Hücreli Anemi (Bir çeşit alyuvarların şeklinin bozulması) tedavisi gören İsa'nın yanına gittik. Sevecen, neşeli ve konuşkan biri olduğunu bize içten gülümsemesiyle gösteren İsa, 7 yaşında ve çok zeki bir çocuğumuz. İsa ile beraber Çağatay Akman'ın şarkılarını söyledik ve bu müzik ziyafeti eşliğinde Jenga, Yapboz ve Kelime Bulmaca oynadık. Çocuğumuz şimdiden koyu bir kara kartal taraftarı olduğunu ve ileride ünlü bir futbolcu olmak istediğini dile getirdi. "Beşiktaş, siyah beyaz" dediğimizde gözlerindeki mutluluğu görebiliyorduk.

Geçirdiğimiz eğlenceli dakikalardan sonra İsa`ya dileğini sorduk. Hayallerine ev sahipliği yapan dileğinin lacivert bir bisiklet olduğunu öğrendik. Siz de dileğini gerçekleştirerek İsa'yı mutlu etmek ve yüzünde kocaman bir gülücük oluşturmak ister misiniz?

Hastanemizden taburcu olan kara kartalımız İsa'ya bisikletinin geldiğini söylediğimizde miniğimiz mutluluktan havalara uçtu. İsa şehir dışında olduğundan ve hediyesini yakın bir zaman içerisinde gelip alamayacağından hediyesini kargolamaya karar verdik. Şimdi ise uzun bir yolculuktan sonra bisikletin miniğimizin eline geçtiği haberini büyük mutlulukla veriyoruz. İsa'nın bu dileğini gerçekleştiren ve mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: