BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gülsen - Mersin TIP FAKÜLTESİ

Mersin Logo

Detaylar:

Bugün Hematoloji servisinde Gülsen'in odasına girdik. Gülsen,11 yaşında ve OHA (Vücudun kendi kan hücrelerini parçaladığı bir çeşit hastalık) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. İlk başta biraz çekingen davransa da sonrasında hemen kaynaştık. Koyu bir muhabbete daldık. Sohbetimiz sırasında Gülsen'in annesi ile birlikte yemek yapmayı çok sevdiğini hatta çok güzel havuçlu kek yaptığını ögrendik. Kardeşleri ile evcilik,doktorculuk gibi oyunlar oynamayı seven Gülsen; büyüyünce hemşire olmak istiyormuş. Kırmızı rengini çok seven Gülsen'in bisiklet sürmeye de ayrı bir tutkusu varmış. Sohbetimizi biraz daha ilerletip laf arasında  güzel yüzlü Gülsen'imizin pembe renkte bir bisikleti olmasını çok istediğini öğrendik. Siz de Gülsen'imizin dileğini gerçekleştirip gülümsemesine mutluluk katmak ister misiniz?

Sevinçle beklediğimiz Gülsen'imizin hediyesi elimize ulaştı. Bu güzel haberi vermek için ailesi ile iletişime geçtik. Gülsen'in hastanede olmadığını öğrenince onu daha fazla bekletmemek için hediyesini adresine yolladık.O da mutluluk içerisinde bize bu güzel fotoğrafı yolladı. Gülsen'imizin mutluluğuna mutluluk katan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: