BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ceren - Mersin TIP FAKÜLTESİ

1
1

Mersin Logo

Detaylar:

Çocuk hematoloji servisinin koridorunda göz ucuyla odalara bakınarak ilerliyoruz.Derken bir çift dünya güzeli gözün üzerimizde olduğunu farke diyoruz.Gülerek yanından geçip diğer odalara ilerliyoruz ama o kadar tatlı bakıyor ki dayanamayıp yanına dönüyoruz.Odasına davet ediyor bizi Ceren.Kendi gibi sohbeti de bal.Oyuncaklarıyla tanışıyoruz,kardeşini dinliyoruz ve Ceren bize bir haber veriyor.İkinci kez abla olacakmış.Kardeşi Ceren'e hem oyun arkadaşı hem de  umut olmaya geliyor.Abla dediysek Ceren sadece 5 yaşında.Lösemi tedavisi görüyor.Ama ona hasta diyemeyiz çünkü çok güçlü bir çocuk.Şimdi gücünü göstermesi için sizin de yardımınıza ihtiyacımız var.Gülüşü güzel miniğimiz Ceren'in hayalini gerçekleştirmesi için Süpermen kostümü hediye etmeye var mısınız?

Güzeller güzeli Cerenimiz'i mutlu eden bu hediyeyi çok kısa sürede gönüllümüz bize ulaştırdı.Biz Ceren'e Superman olmak istiyorsan önce ıspanak yemelisin demiştik ama hiç sevmezmiş ıspanağı.Dün hediyesini vermek için Ceren'i ziyaret ettik ve başladık sohbete. Söylediği ilk cümle ise: "Ben ıspanak yedim!" oldu. O zaman Superman olmaya hazırsın artık diyip çıkardık sürprizimizi. Hemen giymek istedi ve bu tatlı poz çıktı ortaya. Onları çok küçük şeylerle tahmin edemeyeceğiniz kadar mutlu edebilirsiniz. Yeter ki Ceren kadar güçlü kalpleriniz olsun. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: