BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bengül Kader - Mersin TIP FAKÜLTESİ

Mersin Logo

Detaylar:

Koridorda yürürken yerinde duramayan Bengül'ü görüp hemen yanına gidiyoruz. Bizi gören Bengül sevinçten havalara uçuyor. O kadar hareketli ki kendi gibi bizi de yerimizde durdurmuyor. Bize bilmeceler soruyor, bilemeyene cezalar veriyor, bizim üzerimizde tatlı bir yorgunluk bırakıyor. Birçoğumuzdan daha hayat dolu olan 9 yaşındaki Bengül, kan kanseri olarak bildiğimiz lösemi hastası. Hayali ise Mustafa Ceceli ile görüşmek. Bengül'ün bu hayalini gerçekleştirmek istemez misiniz? :)

Tanışma günü gelip çattığında Bengül'ümüz heyecanla hazırlandı, Mustafa abisini görmek için aldığı elbisesini giydi, saçlarını özenle yaptırdı. Sonunda çok istediği Mustafa Ceceli ile düet yapma ve ona sarılma hayaline kavuştu. Miniğimizin bu dileğini yerine getiren ve ona unutamayacağı anlar yaşatan Mustafa Ceceli'ye sonsuz teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: