BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Mersin TIP FAKÜLTESİ

1

Mersin Logo

Detaylar:

Bu hafta hastanemizde biraz çekingen bir beyefendiyle tanıştık. 3 yaşındaki küçüğümüz başlarda bizi tanımakta tereddüt etse de konu bilgisayar oyununa getirilince kaynaşmaya başladık. Bilgisayar oyunlarını özellikle de içeriğinde motor bulunanları çok seviyor. Bize nasıl yarış yaptığını gösterdi. Birlikte boyama yapmaya başladık, kitaptaki nesnelerin ya da canlıların ne olduğuyla ilgili merakını gidermek için ufak taklitler yaptık. Sanırım en çok maymun benzetmesini sevdi. İlk karşılaşmanın aksine oldukça hareketli bir çocuk. Daha sonra bir ara bize tabletinden bazı fotoğraflar gösterdi. Oyuncaklarını çok seviyor ama en çok oyuncak bir motoru olsun istiyor. Siz de bu küçük beyefendinin hayal dünyasına katkıda bulunmak ister misiniz?

Tedavisi için İstanbul'a giden minik dostumuza hediyesini yolladık. Dostumuzun mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: