BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

9 yaşındaki miniğimizle bugün buluştuğumuzda bizi gördüğü için çok mutlu oldu. (Galiba yeni insanlarla tanışmayı seviyor)  Beraber jenga oynayacağımızı belirttiğimizde yüzündeki mutluluk ifadesi görmeye değerdi ve bizden iyi oynadığı aşikardı. Sohbet ettiğimiz sıralarda matematiği sevdiğini ileride çok iyi bir maliyeci olmak istediğini söyledi. Konuşmanın ilerleyen kısımlarında “youtube” videoları izlediğini özellikle de futbol ile ilgili videolar izlediğini belirtti. Onunla beraber futbol videoları izlemek belkide hayatımızdaki en güzel dakikalardı. En sonunda hayalini öğrendik. Miniğimizin hayali bir Cristiano Ronaldo forması idi. Bu kadar masum ve ilgi alanıyla alakalı olan bir hayal bizi şaşırtmadı. Günümüzde kötülüklerle sıkışmış durumda olan dünyamızın arasında böylesine bir istek içimizdeki iyilik duygularını kabarttı. Siz de bu miniğimizin hayalini gerçekleştirmek istemez misiniz?

Bugün miniğimizin hediyesini verdik. Zaten o da dört gözle hediyesini bekliyormuş. Bizi hediye ile görünce çok sevindi, gözlerindeki mutluluk gerçekten görülmeye değerdi. Çocuğumuzun mutluluğunda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: