BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf Ahmet - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Odaya girdiğimizde minik ve tatlı bir tebessümle karşılanıyoruz. Miniğimize ismiyle hitap edip Yusuf Ahmet diyoruz. Elimizdeki oyuna bakıp sevinçle bize “Oyun mu oynayacağız?” diye soruyor. Oyunu bildiğini söylüyor. Bize oyunu anlatmak istediğini söylüyor ve anlatmaya başlıyor. Biz de yeni öğreniyormuşuz gibi keyifle onu dinliyoruz. Kelimeleri sanki özenle seçiyor gibi çok güzel cümleler kuruyor. Miniğimiz Yusuf Ahmet osteogenezis imperfekta yani halk dilinde cam kemik hastası ve henüz 8 yaşında. Ama  hayrete düşürecek şekilde bizimle çok güzel iletişim kuruyor. Oyunumuza (Ben Neyim?) başlıyoruz.Her şeyi çok güzel anlatıyor. Hepsini biliyor. Ona en sevdiği rengi soruyoruz. Kırmızı cevabını alıyoruz. Ne olmak istediğini sorduğumuzda bize imam olmak istediğini söylüyor. En sevdiği oyuncak ise uzaktan kumandalı araba. Dileğini sorduğumuzda kapıları açılıp kapanabilen kırmızı renkli uzaktan kumandalı araba istediğini söylüyor.

Miniğimiz Yusuf Ahmet hediyesini görünce çok mutlu oldu ve çok beğendiğini söyledi. Dileğinin gerçekleşmesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: