BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün çok sevimli bir çocuk olan Yusuf Gül'ü ziyaret ettik. Yusuf 7 yaşında ve immün yetmezliği (bağışıklık sistemi yetmezliği)  var. Yani halk dilinde bağışıklığı zayıf. Bizi çok güzel karşılayan çocuğumuzla bir zeka oyunu oynadık ve oyunu yeni öğrenmesine rağmen bizi birkaç kez yendi. Yusuf'la oyun oynadık, sohbet ettik. Yusuf bizi çok sevdiğini ve biraz daha vakit geçirmek istediğini dile getirdi. Ona bir sonraki görüşmemiz için sabırsızlandığımızı dile getirdik. Onunla keyifli bir sohbetin ardından en sevdiği rengi sorduk. En sevdiği renk kırmızıymış minik Yusuf'un. İnsanlara yardım etmeyi sevdiğinden büyüyünce doktor olmak istiyormuş. Arabalara ilgisinin olduğunu anlattı bize. Ve böylece dileğinin robota dönüşebilen kırmızı araba olduğunu öğrendik. Siz de Yusuf'un dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Minik Yusuf hediyesini görünce çok şaşırmakla birlikte çok mutlu olup "Robota dönüşen arabaaa" diyerek heyecanını dile getirdi. Ona "Hediyeni beğendin mi?" diye sorduğumuzda da "Beğenmez olur muyum hiç?" cevabını aldık. Yusuf bizlere teşekkür etti. Biz de Leyla'dan Sonra ailesi olarak Yusuf'un bu mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: