BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yunus - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde DM (şeker hastalığı) tanısı ile misafir olan 13 yaşındaki Yunus ile tanıştık. Yunus odaya girdiğimiz ilk anda önce meraklı gözlerle bizi süzdü. Oyun oynamaya geldiğimizi söylediğimizde ise zaten hastanede canının çok sıkıldığını bu yüzden gelmemize çok sevindiğini anlattı. Birlikte oyun oynadık ve biraz sohbet ettik. İtiraf etmeliyiz ki el becerisi hepimizden iyiydi. Bize kardeşlerinden ve arkadaşlarından bahsetti. Bilgisayarda oyun oynamayı, bisiklete binmeyi çok seviyor. Bizden dileği ise bir bisiklet oldu. Kendisine ait bir bisikleti olmayan Yunus'a siyah Bianchi bisiklet hediye ederek onu çok mutlu etmek ister misiniz? :) 

Bugün arkadaşımız Yunus bizi aradı ve heyecanla bisikletinin geldiğini söyledi. Tam hayalindeki gibi bir bisiklet olduğunu söyleyen Yunus bisikletini hemen kurup sürmeye başlamış. Yunus'un bu dileğini gerçekleştirerek onu bu kadar mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: