BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Veli - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün Hematoloji servisindeki dünya yakışıklısı 11 yaşındaki Veli ile tanıştık. Ailesinden hemofili (kandaki pıhtılaşma bozukluğu) olduğunu öğrendik. Bizi oldukça sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Kendisi çok güler yüzlü bir çocuğumuz. Veli ile biraz sohbet ettik. İleride doktor olmak istediğini, matematiği çok sevdiğini ama en çok da arabalara ilgisi olduğunu söyledi. İleride beyefendi ve güler yüzlü bir doktor olacağı şimdiden belli.

Bizden dileği klasik oyuncak araba oldu. Siz de çocuğumuzun bu hayalini gerçekleştirerek yüzünde kocaman bir gülümseme kondurmak ister misiniz? :)

Perşembe günü Veli hastaneye kontrole geldiğinde bizi her zamanki samimiyetiyle karşıladı. Klasik oyuncak araba seti hediyesini teslim ettik. Hediyeyi çok beğendi. Bizlere teşekkür etti. Yüzündeki gülümseme görmeye değerdi. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: