BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sudenaz - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Spina Bifida ( Nöral tüp gelişim defekti ) tanısıyla yatmakta olan 9 yaşındaki prensesimiz Sudenaz'la tanıştık. Sudenaz odasının önünde bizi gördüğünde bir prenses edasıyla içeri davet etti. Onunla "Bil Bakalım Kim?" oyununu oynadık. Oynarken ettiğimiz muhabbet esnasında ilerde hemşire olup hasta olan çocuklarla oynamak istediğini öğrendik. Uzun ve güzel saçlarının örülmesini ve bir prenses gibi bir sürü takı takmayı, makyaj yapmayı çok sevdiğini ve annesinin ona bir sürü makyaj malzemesi aldığından bahsetti. Ama tüm prenseslerden farklı olarak en sevdiği rengin mavi olduğunu öğrendik. Sudenaz'la muhabbetimiz esnasında tam bir prenses olması için prenses odasına ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden prenseslere layık bir cibinli yatağı çok istediğini öğrendik. Siz de onun dileğini gerçekleştirmek istemez misiniz? 

Güzel mi güzel Sudenaz'ımız doğum gününde cibinlikli prenses yatağına kavuştu. Videoyla bizlere teşekkür ederken gözlerinin içi mutluluktan parlıyordu. Ona doğum gününde bu güzel hediyeyi veren gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: