BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şevval - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

  Bugün serviste çok tatlı biriyle, Şevval ile tanıştık. 7 yaşında kistik fibrozis (çoklu organ yetmezliği) hastası olan Şevval başta biraz çekindi ama sonradan birlikte çok güzel muhabbet ettik ve oyun oynadık. Muhabbet esnasında en sevdiği rengin mor olduğunu ve büyüdüğünde hemşire olmak istediğini söyledi. Ayrıca Şevval birlikte oynadığımız "Bil Bakalım Kim?" oyununu çok sevdiğini ve bu oyunu istediğini söyledi. Şevval bize sürekli gülümsedi. Gülümsemesi yüzünden eksik olmayan Şevval'i bu sefer de siz gülümsetmek ister misiniz? 

 Hediyesini teslim etmek için gittiğimizde Şevval'i biraz sıkılmış bulduk ama bizi görünce hemen gülümsedi. Ona alınan hediyeleri görünce çok mutlu oldu. Birlikte biraz sohbet ettik ve oyunları oynadık. Biz yanından ayrılırken ise gülümsemesi hala yüzünde duruyordu. Şevval'in bu dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: