BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şerife Nur - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar güzeli Şerife Nur ile tanıştık. Kendisi çok tatlı dilli ve cana yakın bir arkadaşımız. 13 yaşındaki Şerife Nur, hastanemizde İmmün yetmezlik (bağışıklık sisteminin yetersizliği) nedeniyle tedavi görüyor. Tatlı miniğimiz Şerife Nur ile sohbetimiz esnasında bize çocukları çok sevdiğini ileride anasınıfı öğretmeni olmak istediğini söyledi. Güzeller güzeli miniğimiz resim yapmayı ve paten kaymayı da çok seviyormuş. Şerife Nur bize en büyük dileğinin yeni bir çift paten olduğunu söyledi. Şerife Nur'un bu dileğini gerçekleştirerek onu daha da mutlu etmek istemez misiniz? 

Bizi hediyelerle gören miniğimiz çok mutlu oldu. Ona patenleri ve koruyucu ekipmanları teslim ettik. Şerife Nur bizden dileğini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkürlerini iletmemizi istedi. Şerife Nur ve Leyla'dan Sonra ailesi adına gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: