BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sema - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün 7 yaşındaki Sema ile sıcakkanlılığı ve güleryüzlülüğü sayesinde eğlenceli bir ziyaret gerçekleştirdik. Oynadığımız hafıza oyunlarıyla zekası ve tatlılığı da birleşince oldukça eğlendik. Kendisi diyabet hastası (şeker hastalığı) ve hayvanları çok seviyor. Bizi oyuncak kedi, köpek ve tavşanlarıyla tanıştırdı, hepsinin de bir ismi vardı tabi ki. :) Onlarla arasındaki bağı anlatırken yaşadığı heyecan anlatılamazdı. Bizden dileği yavru bir kedi.

Siz de ona aynı heyecanları yaşatmak ve yüzündeki gülümsemeye ortak olmak isterseniz hayalini birlikte gerçekleştirmeye ne dersiniz?  :)

Kedisinin aşıları yapıldıktan sonra kendisine teslim edilen Sema çok sevinmiş. Hayvansever çocuğumuza kedi hediye eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.☺

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: