BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Öykü Merve - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin 3 yaşındaki çok tatlı minik bir misafiriyle tanıştık: Öykü Merve ile. Öykü hastanemizde Tip 1 Diabetes Mellitus ( Şeker hastalığı ) tanısıyla tedavi görmekte. Konuşkan, sevecen bir o kadar da tatlı bu miniğimiz bizi güler yüzle karşıladı. Oyun oynamayı çok seven Öykü Merve'nin gözü elimizdeki oyuncaklardaydı ve biz de hemen tanışıp oyun oynamaya başladık. Çizgi film izlemeyi, oyun oynamayı, boyama yapmayı çok seviyor ve ileride de çizgi film karakterlerindeki büyücülerden olmak istiyor. Sohbet esnasında pembe rengini çok sevdiğini öğrendik. Bizden dileği ise pembe renkli BARBIE'NİN RÜYA EVİ. Öykü Merve'nin dileğini gerçekleştirip, onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyesini sabırsızlıkla bekleyen Öykü Merve'ye bugün hediyesini teslim ettik. Öykü Merve'nin mutlu olmasına vesile olan gönüllülerimize Leyla'dan Sonra ailesi adına teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: