BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Faruk - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemize gelen çok mu çok yakışıklı 6 yaşındaki miniğimiz Ömer Faruk ile tanıştık. Ömer Faruk hastanemizde İmmün yetmezlik (Bağışıklık yetmezliği) tanısı ile tedavi görmekte. Daha kapıdan girer girmez o gözlerindeki ışıltı ve heyecandan ne kadar dost canlısı bir çocuk olduğunu anlamıştık. Bu yüzden iletişim kurmakta hiç zorluk çekmedik. Onunla yanımızda götürdüğümüz oyunu oynarken ve boyama yaparken Uzaktan Kumandalı Helikopter'inin olmasını çok istediğini anlatıyordu. Kendi imkanlarıyla yapmaya kalkıştığını ama başarısız olduğundan da bahsetti minik mucidimiz. 

Peki siz bu minik mucidimizin dileğini gerçekleştirerek onun rengarenk dünyasına bir renk daha katmak ister misiniz?

Ömer Faruk’un yanına gittiğimizde büyük bir heyecan ile bizi bekliyordu. Bizi çok özlediğini söyledi. Günlerdir hastaneye gelip bizimle oyun oynayacağı günü beklemiş. Elimizde hediyesini görünce çok heyecanlandı. Beraber paketini açtık, mavi beyaz helikopterini görünce çok mutlu oldu. Kocaman sarıldı. Çocuğumuzu bu denli mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: