BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Naim - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastenemizin enfeksiyon hastalıkları servisinde  Hiper Ig E (bir çeşit bağışıklık sistemi hastalığı) tanısı ile yatan 13 yaşındaki arkadaşımız Muhammed Naim ile tanıştık. Naim odaya ilk girdiğimizde durgundu ve biraz mutsuzdu. Arkadaşımızın uno oyununu sevdiğinden daha önce haberdar olmuştuk. Yanımızda getirdiğimiz unoyla oynamaya başladık, puzzle yaptık ve Naim’in yüzünü biraz olsun güldürmeyi başardık. Oyunumuzu oynarken sohbet ettik. Sohbetimizin ilerleyen zamanlarında liseye geçiş sınavlarına hazırlandığını, en sevdiği rengin mavi olduğunu, beşiktaşlı olduğunu, hayvanları çok sevdiğini,bir köpeğinin olmasını çok istediğini öğrendik. Naim büyüyünce veteriner olmak isteğini söyledi. Naim dileği ise bir veteriner ile tanışıp irtibata geçebilmek. Siz de bu güzel arkadaşımızın dileğini gerçekleştirmek istemez misiniz?

Bugün hastanemizin enfeksiyon hastalıkları servisinde Hiper lg E (bir çeşit bağışıklık sistemi hastalığı) kalmakta olan 13 yaşındaki Naim arkadaşımızla tekrardan görüştük. Tabi bu sefer hediyesini vermek için Naim'in kaldığı odaya veterinerle girince Naim'in gözlerinde bi mutluluk belirdi. Önce veteriner mesleğini tanıttı sonra Naimle sohbet ettiler Naim veterinerlikle ilgili bilmediği bazı şeyleri de öğrenmiş oldu. Naim'in mutluluğunu görünce biz de mutlu olduk. Naim'e geri kalan hayatında başarılar diliyoruz:) Umarız hayallerine kavuşursun Naim. Naim'in yüzünü güldüren gönüllümüzede gönülden teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: