BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miray - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemize yaptığımız ziyaretimizde miniğimiz Miray'la tanışıyoruz. Hemolitik anemi(kan hücrelerinin erken yıkımı) rahatsızlığıyla hastanemizde misafir olan güzel kızımız 2.5 yaşında. Kapıdan girdiğimiz ilk andan itibaren bizi ilgiyle karşılayan miniğimiz onunla oyun oynama isteğimizi hiç düşünmeden kabul ediyor. Yanımızda götürdüğümüz oyun hamurlarıyla oynamaya başlıyoruz. Öğreniyoruz ki Miray'ın en çok sevdiği şeylerden biriymiş oyun hamurları. Daha sonra balonlarla oynuyoruz. Miray'ın en sevdiği renk mavi ve pembeymiş. Bu yüzden en çok mavi balonla oynuyoruz. Büyüyünce okula gitmek istediğini ve doktor olacağını anlatıyor miniğimiz bize oyun oynarken. Konu dileğine gelince Miray'ın en çok istediği şeyin Barbie Bebek olduğunu öğreniyoruz. Onun dileğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak istemez misiniz?

Miray'ın hediyesi elimize ulaştıktan sonra miniğimizle görüşmek için sabırsızlıkla bekledik. Ve bugün miniğimize hediyesini teslim etmek için hastaneye ziyaretine gittik. Miray bizleri unutmamış olacak ki bizi görünce neşelendi ve uykusu açılıverdi. Ona hediyesini verdiğimizde de mutluluktan uçtu adeta. Hemen bebeğini kutusundan çıkardı ve onunla oynamaya başladı. Bebeğin upuzun saçlarını taramaya doyamadı. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun neşesine neşe katan gönüllümüze yürekten teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: