BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün servisimizde şirin mi şirin 2.5 yaşındaki çocuğumuzla ve onun sımsıcak ailesiyle birlikteydik. Çocuğumuz o kadar sevecendi ki ilk dakikalarda bizimle çok iyi anlaşmaya başladı. Boya kalemlerini bizimle paylaştı, boyama yaptı. Oyun oynamayı çok sevdiğini ve süper kahraman çizgi filmlerini izlemeye bayıldığını öğrendik. İçlerinden en çok Örümcek Adam'ı seviyor. Hatta bize nasıl ağ attığını bile tarif etti. Onun gibi görünmek için Örümcek Adam kostümünü giymeyi ise çok istiyor. Ona dileği olan kostümü siz almak ister misiniz?

Minik kahramanımızın artık gerçek bir süper kahraman kostümü var! En çok istediği şeylerden birinin gerçekleşmesiyle hediyesini mutlulukla giyen çocuğumuz macera dolu oyunlarına kaldığı yerden devam etti. Onun daha güçlü hissetmesine yardımcı olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: