BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Aras - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemize gelen 3 yaşındaki lösemi (kan kanseri) ile savaşan Mehmet Aras ile tanıştık.

Mehmet Aras yanına gittiğimizde başta bizimle hiç konuşmadı, annesinin de dediği gibi çok içine kapalı bir çocuktu. Ama biz uzun uğraşlar sonucu ve yanımızda götürdüğümüz oyunların da yardımıyla onunla iletişim kurabildik ve çok güzel vakit geçirdik. Sohbet esnasında Mehmet Aras'ın dinazorlara ilgisi olduğunu ve kocaman hareket eden oyuncak dinazorlarının olmasını çok istediğini öğrendik. 

Siz de Aras’ın bu dileğini gerçekleştirip, yüzündeki gülümsemenin bir parçası olmak ister misiniz?

Bugün Aras’a hediyesini teslim ettik. Oyuncak dinazorunu görünce çok sevindi ve gözleri ışıl ışıl oldu. Bizler de çok mutlu olduk. Ona bu mutluluğu veren gönüllümüze çok teşekkür ederiz!


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: