BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kerim Efe - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatan Kerim Efe'yle tanıştık. Bizi gördüğüne çok sevindi. Onunla oyun oynadik ve oyunda hep bizi yendi. Sohbetimizde en sevdiği rengin kırmızı olduğunu, her gün kardeşiyle Tramsformers izlediklerini öğrendik. Ayrıca köpeğinin isminin Paşa olduğunu, güvercinleri ve tavukları olduğunu öğrendik. Kerim'in dileği arabaya dönüşebilen kırmızı Transformers robot. Siz de onun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Kerim Efe'nin hediyesini teslim ettik. Sabırsızlıkla beklediği robot arabasını görür görmez açıp incelemeye başladı ve bol bol teşekkür etti. Bu sevince bizi ortak eden gönüllümüze biz de teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: