BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin onkoloji servisindeki güzeller güzeli miniğimiz ile tanıştık. Miniğimiz 4 yaşında ve ALL (bir çeşit kanser) tanısı konulmuş ve kemoterapi tedavisi görüyor. Odasına girdiğimizde annesinin hep yanında kalmasını isteyip bizden biraz çekinse de ona boya kalemlerimizi ve oyuncaklarımızı gösterince bize oyun arkadaşı oldu. Oyun esnasında büyüyünce hemşire olmak istediğini öğrendik. Birlikte boyama kitabındaki resimleri boyarken en sevdiği rengin pembe,en sevdiği oyunun da kuaförcülük olduğunu öğrendik. Bu esnada  en çok istediği şeyin pembe bir oyuncak kuaför seti olduğunu söyledi. İklim'in umut dolu bakışları arasında ona güzel dileklerde bulunup bugünkü ziyaretimizi sonlandırdık. İklim'in dileğini yerine getirip yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturmak ister misiniz?

Bugün miniğimizin hediyesini teslim etmeye gittiğimizde bizi gülücüklerle karşıladı. Miniğimiz heyecanla hediyesini açtı ve mutluluktan havalara uçtu. Miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki kocaman tebessüme sebep olduğu için, gönüllümüze çok teşekkür ederiz:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: