BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İbrahim Ethem - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde Kistik Fibrozis(Salgı bezlerini etkileyen kalıtsal hastalık) tedavisi gören 14 yaşındaki İbrahim Ethem kardeşimizle tanıştık. Bizi görünce İbrahim ve ailesi çok mutlu oldular. İbrahim çok sıcakkanlı bir çocuktu. Bize oyun oynamayı  ve kutu oyunlarını çok sevdiğini söyledi. İbrahim bize okula gitmeyi sevdiğini, derslerinin çok iyi olduğunu, çalışkan birisi olduğunu anlattı. Ne yazık ki bu sene gördüğü tedavi nedeniyle okula ara vermek zorunda kalmış ama bir an önce dönüp gelecekte iyi bir meslek sahibi olmak istiyor. İbrahim solunum sıkıntısı nedeniyle dışarıda çok fazla gezemediğini dile getirdi, akülü arabası olduğu zaman dışarıda özgürce gezebileceğini söyledi. Bizde onun bu dileğini gerçekleştirmenin onu çok mutlu edeceğini düşündük. Onun bu hayaline kavuşmasına vesile olmak ister misiniz?

İbrahim Ethem'in hediyesine kavuşunca yüzünde oluşan gülümseme gerçekten de görülmeye değerdi. Yeni arabasıyla rahat rahat gezebileceği için çok mutlu olduğunu söyledi. İbrahim de ailesi de gönüllümüze çok teşekkür ettiklerini söylediler. Bizde bu güzel olaya vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: