BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hayrunnisa - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bulutlu bir kış gününde gözleri ışıl ışıl parlayan tatlı miniğimiz Hayrunnisa ile tanıştık. 8 yaşındaki Hayrunnisa'in hastalığı Kombine İmmun Yetmezlik yani bağışıklık sistemi eksikliği. Miniğimiz kök hücre nakli bekliyor. Başlarda biraz çekindi bizden ama sonra sohbetimiz çok koyulaştı, adeta oyunlara daldık gittik. Bize boyama yapmayı çok sevdiğini ve ilerde hemşire olmak istediğini anlattı. Hem de çocuklara serum takarken hiç acıtmayan hemşirelerden olmak istiyormuş meleğimiz. Miniğimizin en büyük hayali zilli ve biraz da süslü pembe güzel bir bisikleti olmasıymış. Bunu söylerken gözlerindeki ışık görülmeye değerdi. Hayrunnisa’nın bu dileğini yerine getirerek pembe bisikletine kavuştuğu zamanki mutluluğunun sebebi olmak istemez misiniz?

Bisikletini ve koruyucu ekipmanlarını teslim edince miniğimiz çok mutlu oldu. Hemen bisikletiyle gezintiye çıkacağını söyledi ve kaskı her zaman takacağına dair bize söz verdi. Hayrunnisa’nın dileğini gerçekleştirip, onun mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: