BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Güllü - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatmakta olan 9 yaşındaki dünyalar tatlısı Güllü'yle tanıştık. Güllü epilepsi (beyin fonksiyonlarında bozukluk) tanısıyla hastenemizde tedavi görmekte. Güllü bizi sıcacık gülümsemesiyle karşıladı. Birlikte  jenga oynadık,  boyama yaptık. Boyama yaparken bir yandan da sohbet ettik. Sohbet sırasında kedileri çok sevdiğinden , İngilizce öğretmeni olmak istediğinden bahsetti. Güllü'ye en çok istediği şeyi sorduğumuzda ise oyuncak mutfak setinin olmasını  çok istediğini söyledi.  Güllü'nün dileğini gerçekleştirip yüzündeki umut dolu gülümsemenin daim olmasını ister misiniz?

Güllü hediyesini görünce yüzünde kocaman bir gülümseme oluştu. Hediye için bizlere çok teşekkür ettiğini söyledi. Güllü'nün ve diğer çocuklarımızın mutluluğuna katkıda bulanan tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: