BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Duru - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün 3 yaşındaki minik Duru'muzla tanıştık. 3 haftada bir genel pediatri servisinde, İmmün yetmezliği nedeniyle savunma hücresi takviyesi alıyormuş. Onunla tanışmaya gittiğimizde uyuyordu ve biz annesiyle konuşurken uyandı, elimizdeki oyuncakları gördü. Resim yapmayı, boya kalemleriyle ve steteskopla oynamayı çok seviyormuş. Getirdiğimiz ameliyat oyunuyla çok eğlendi, daha sonra da ona hediye ettiğimiz boyama kitabına kendi tarzıyla isimlerimizi yazdı. Büyünce doktor olmak isteyen Duru'muzun dileği, oyuncak doktor seti.  Duru o setle bebeklerini muayene etmek istiyor. Henüz 3 yaşında olmasına rağmen cıvıl cıvıl konuşan Duru'muzun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün minik Duru'nun doktor setini teslim etmek için yanına gittik ve aradaki sürede sürekli bizi sorup durduğunu öğrendik. Biz gidince uykudan uyanan miniğimiz oyuncaklarını görünce hiç huysuzlanmadan hemen gülmeye ve oyuncakları incelemeye başladı. Hepsinin neler olduğunu tek tek sorup üzerimizde denedi. Kalbimizi dinleyip ateşimizi ölçtü, reçetelerimizi yazdı. Hatta bir elindeki oyuncak iğneyi ve kendi kolundaki serumu gösterip, epey zaman bize aradaki bağlantıyı açıklamaya çabaladı. Şimdilik doktor olmak isteyen bu akıllı minik prensesimizin ailesi, onun mutluluğunun bir parçası olan herkese teşekkür etmemizi rica etti. Minik Duru'muzun hayalini gerçekleştirdiğiniz için çok çok teşekkür ederiz :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: