BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Derviş - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün Meram Tıp Fakültesi'nde İmmün Yetmezliği tanısı ile yatmakta olan 9 yaşındaki Derviş ile tanıştık. Derviş bizi çok güzel karşıladı biz de onu gördüğümüz için çok mutlu olduk. Birlikte Süper Doktor oyunumuzu oynadık. Tatlı miniğimiz gerçek bir doktor edasıyla oyunumuzu bitirdi. Gelecekte veteriner olmak istediğini öğrendik. Hayvanları çok seviyormuş ve onları tedavi etmek istiyormuş. Yanımızda getirdiğimiz boyamaları yaparken bir yandan da sohbet ettik. Derviş bize kardan adam macerasını anlattı. En sevdiği rengin mavi olduğunu ve oyuncak arabaları çok sevdiğini öğrendik. Mavi bir uzaktan kumandalı arabası olmasını çok istiyormuş tatlı miniğimiz. Tekrar görüşmek üzere vedalaştık. Umarız sizin desteğinizle bir sonraki ziyaretimizde Derviş hayalindeki oyuncak arabaya kavuşur.

Derviş'in hediyesini teslim etmeye gittik. Oyuncağını çok beğendi ve çok mutlu oldu miniğimiz. Miniğimize ve bize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: