BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berra - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde astım tanısıyla yatmakta olan 12 yaşındaki Berra ile tanıştık. Onunla beraber "Uno" oyununu oynadık. Bilimle çok ilgilendiğini ve ileride başarılı bir bilim insanı olmak istediğini öğrendik. Onunla muhabbet ederken bize kitap okumayı çok sevdiğinden ve daha önce kütüphanede gördüğü Acayip Şeyler Dizisi'ni okumak istediğinden bahsetti. Siz de başarılı bir bilim insanı olmak isteyen Berra'nın bu dileğine gerçekleştirmek ve onu mutlu etmek ister misiniz?

Berra'ya hediyesini teslim etmeye gittiğimizde Berra annesiyle beraber hastane koridorundaydı. Bizi görünce çok mutlu oldu ve daha önceki ziyaretlerimizde olduğu gibi yine gülümseyerek karşıladı bizi. Hediyesini ona verirken yüzündeki mutlu şaşkınlığa şahit olduk. Kitapları kucaklayıp mutlulukla inceledi. Berra'ya böyle güzel bir sevinci yaşatan ve onun bu güzel anına bizi de ortak eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: