BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berat Şevki - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde 2 yaşında çok tatlı çocuğumuz Berat Şevki ile tanıştık. Berat Şevki İmmün Yetmezlik (vücutta bulunan savunma hücrelerinin sayısında azalma ve işlevinde bozukluk) tedavisi görmekte. Ziyarete gittiğimizde bizi çok heyecanlı bir o kadar da mutlu bir şekilde karşıladı. Onunla birlikte oyunlar oynayıp boyama yaptık. Oyun oynarken tam bir araba meraklısı olduğunu ve abisiyle çok fazla araba yarışı yaptığını öğrendik. Oyun oynamayı sevdiği kadar muhabbet etmeyi de çok seven Berat Şevki'nin dileği ise TURUNCU UZAKTAN KUMANDALI BİR ARABA. Siz de onun dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Berat’a hediyesini teslim ettik. Miniğimiz hediyeyi alır almaz hediyesini sıkı sıkı tuttu. Yanında bulunan abisiyle hemen mutluluğunu paylaştı ve oynamaya başlamak istedi. Ardından gülen gözleriyle bize veda etti. Miniğimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: