BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bashir - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Hastanemizde yatmakta olan 11 yaşındaki Afganistanlı Bashir ile tanışıyoruz bugün. Hastanemizde Kronik Böbrek Yetmezliği ( Bir çeşit böbrek rahatsızlığı ) tanısı ile tedavi oluyor. Leyla'dan Sonra ailesinden haberi olan bu çocuğumuz bizi tüm sıcaklığı ile bekliyormuş. Kendisiyle oyun oynuyoruz sohbet ediyoruz ve güzel vakit geçiriyoruz. Aynı zamanda 2 yıl önce Türkiye gelmiş olmasına rağmen çok güzel türkçe konuşuyor, ailesiyle olan iletişimimizi de Bashir sağlıyor. Dileğini sorduğumuzda kırmızı sepetli bir bisiklet istediğini söyledi. Sabırsızlıkla bisikletini bekleyen bu çocuğumuzun dileğini gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Yağmurlu bir günde Bashir'in hediyesini teslim etmeye gittik. Kapıda heyecanlı gözlerle bizi bekliyordu. Bashir hediyesini görünce çok mutlu oldu, bizlere teşekkür etti. Bashir'in güzel bir an yaşamasına vesile olduğu için biz de Leyla'dan Sonra ailesi olarak gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: