BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Alperen - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

 Bugün onkoloji servisinde 8 yaşındaki Alperen ile tanıştık. Alperen hastanemizde hemofili (kandaki birtakım pıhtılaşma faktörlerinin bulunmaması) tanısı ile tedavi görüyor. Kendisine hediyelerimizi verdikten sonra sohbet etmeye başladık ve sohbet hemen tek hayali onunla tanışmak olan İsmail Yk'ya kaydı. Sürekli onun şarkılarından, danslarından bahsetti bize. Saçlarını uzatmayı, dans etmeyi ve fotoğraf çektirmeyi çok sevdiğini söyledi. Okulundaki hocası ve müdürüyle yaşadığı olumsuzluklardan dolayı okula gitmeyi pek istemiyor ama bize kendisine hediye götürdüğümüz kitabı bitireceğine ve bir dahaki buluşmamızda bize anlatacağına dair söz verdi. Bir dahaki görüşmemizi dört gözle beklediğini ve bizi çok sevdiğini dile getirdi.

 Umarım Alperen'in İsmail Yk ile tanışma hayalini gerçekleştirmek konusunda aracı olabiliriz. Bunu ne kadar çok istediği gözlerinin ışıltısından dahi fark ediliyordu. Siz de Alperen'in gözlerindeki bu ışıltı hep sürsün ister misiniz? :)

Bugün İsmail YK'nın ona gördermiş olduğu videoyu izletmek için Alperen'le buluştuk. Ona telefonu bir bahane ile verdik ve sürpriz bir şekilde izlemesini sağladık. Önce çok şaşırdı ve çok da mutlu oldu ama daha sonra onu canlı görebilmenin hayaline bir adım daha yaklaştığına yordu bu videoyu. Ardından kendi isteğiyle aynı şekilde İsmail YK 'ya teşekkür mahiyetinde  bir cevap göndermek istediğini söyledi. Videoda İsmail Yk'ya öpücükler yollayıp kendisini Konya'ya davet etti. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: