BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Nöroloji bölümünde tedavi gören yedi yaşındaki minik kızımız ile tanıştık. Çocuğumuz, oyun oynamayı ve sohbet etmeyi çok seviyor. En büyük hayali ileride doktor olmakmış. Bizi ilk tanışmada çok sıcak karşıladı. Çok içten ve sıcakkanlı bir çocuk. Prensesimiz ile oyun oynadık ve ona okuma kitabı hediye ettik. Barbie bebekleri de çok seviyormuş. Konuşurken en sevdiği rengin mavi olduğunu söyledi. İkinci gidişimizde onunla doktorculuk oynadık. Çocuğumuz tekrar gelmemizi ve onu sık sık ziyaret etmemizi istedi. Telefonda oynadığı piyano oyunlarından çok zevk alıyormuş.Ve winx club bebeklerinden en çok Bloom'u sevdiğini söyledi. Dileğinin ise; Winx Club Bloom Bebek olduğunu söyledi. Prensesimizin bu isteğini gerçekleştirmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. :)

Hediyesini vermek için çocuğumuzun yanına gittiğimizde, sürprizimiz için heyecanlı olduğunu gördük. Hediye paketini açarken yüzündeki gülümseme bizi çok mutlu etti. Bloom bebeğini çok beğendiğini dile getirdi, bebeğiyle bol bol oynayacağını söyledi.

Çocuğumuzun dileğini gerçekleştirerek hediyeyi bizlere ulaştıran gönüllümüze çok teşekkür ederiz :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: