BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep Nisa - Medeniyet TIP FAKÜLTESİ

Medeniyet Logo

Detaylar:

Bugün Hastane koridorunda minik Zeynep Nisa ile karşılaştık. 3.5 yaşındaki miniğimize 7 ay önce ALL(kan kanseri,lösemi)teşhisi konulduğunu öğrendik.Hastalığına rağmen yüksek enerjisi ve sempatik tavırlarıyla tanışmamız gereken kişinin kendisi olduğunu hemen gösterdi.Öyleki oyun oynarken attığı kahkahalar ve liderliğiyle biz onu eğlendirmeye gelmişiz gibi değil de, o bizi eğlendiriyormuş gibi hissettirdi.Annesinden ve Zeynep Nisa ile  oyunumuz sırasında sergilediği tavırlardan PEMBE AKÜLÜ ARABA'lara duyduğu ilgiyi öğrendik.Zaten oyun boyunca Zeynep'in tüm arabaları toplayıp ,yarıştırmasından araba sevdasını görmemek mümkün değildi.Bu dünya tatlısı miniğimize bir sevinç çığlığı da siz attırmak istemez misiniz?

Zeynep Nisa hediyesini görünce çığlık atıp zıplamaya başladı. Bir de arabanın pembe olduğunu görünce değmeyin keyfine:) Bu mutluluğa vesile olan başta gönüllümüze ve Leyla'dan Sonra ailesine sonsuz teşekkürler.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: