BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf Ali - Medeniyet TIP FAKÜLTESİ

Medeniyet Logo

Detaylar:

Bugün servise gittiğimizde Yusuf ile tanıştık. Yusuf 15 yaşında tip-1 Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısı ile bir süredir hastanemizde kalıyor.

Oldukça samimi ve doğal hareketleriyle çabuk kaynaştık ve çok güzel vakit geçirdik. Arkadaşımızla jenga ve tabu oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamadık bile. Büyüyünce mühendis olmak isteyen Yusuf'a dileğini sorduğumuzda gerçekleşeceğine inanamayarak adaşı Reynmen'i (gerçek adı Yusuf Aktaş) görmek istediğini söyledi.

Bu delikanlının dileğini gerçekleştirerek onu şaşırtmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: