BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sadettin Efe - Medeniyet TIP FAKÜLTESİ

1

Medeniyet Logo

Detaylar:

Onkoloji servisine gittiğimizde Efe ile tanıştık. Efe 6 yaşında ve T-ALL(bir çeşit kan kanseri) tanısıyla bir süredir hastanemizde kalıyor.

İlk başlarda biraz çekingen olan miniğimiz sonraları oyun odasında bizimle oynamaya karar verdi. Oyun hamurları ve oyuncak arabalara bir hayli ilgi gösteren Efe yüksek enerjisiyle bizleri şaşırttı. Uno kartlarıyla oynamaktan büyük keyif alan miniğimize karşı bir türlü galip gelemedik. Büyüyünce itfaiyeci olmak isteyen Efe'nin dileği iki tekerlekli mavi bir bisikletti. Çocuğumuzun bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna vesile olmak ister misiniz?

Bisikletini teslim etmek üzere hastaneye vardığımızda Efe hemşire ablalarıyla sohbet ederek kan veriyordu. Onlara biz de dahil olduk ve Efe'ye mavi bir bisiklet getirdiğimizi söylediğimizde çok saşırdı. Hediyesi aynı hayalindeki gibiydi. Miniğimizin evlerinin önünde bisikletiyle geçirdiği mutlu anlar ise paha biçilemezdi.

Ona bu güzel hediyeyi ulaştıran gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: