BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nisanur - Medeniyet TIP FAKÜLTESİ

Medeniyet Logo

Detaylar:

Miniğimiz Nisa 4 yaşında. 1,5 sene önce cam kemik hastalığı teşhisi koyuldu. Cam kemik hastalığı kemiklerde kolay ve sık kırılmanın yanısıra diş bozuklukları ve işitme bozukluklarının da birlikte görülebildiği bir hastalık. Nisa'yı ilk olarak koridorda arkadaşı Nehir'le gördük. Daha sonra müsait olduklarını öğrenip Nisa'nın odasına oyun oynamaya geçtik. İlk başta biraz utangaç olan Nisa sonra yavaş yavaş açıldı. Gülüşü, sesi adeta odayı aydınlattı. Hamur oynamayı çok seven Nisa'mız en çok sarı ve pembe renkleri seviyormuş. En büyük dileğinin ise pembe bir akülü araba olduğunu öğrendik. Küçük şeylerden bile mutlu olan, neşe kaynağı Nisa'mızın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Minik Nisa'mıza hediyesini vermek üzere pazar günü öğleden önce sözleştik. Hediyesinin geldiğini öğrendiğinden beri bunu herkese anlatmaya çalışıyormuş heyecandan kekeleye kekeleye. Akülü arabasını biz taşırken, koliden çıkarırken gözlerini ayırmadı. Binince de mutluluktan havalara uçtu. İsteğini gerçekleştiren gönüllümüze en içten teşekkürlerimizi sunarız.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: