BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Burak - Medeniyet TIP FAKÜLTESİ

Medeniyet Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin karma servisinde tanıştığımız Burak, daha odaya girmeden kapıdan bizlere gülümsemesiyle kalbimizi kazanmıştı. Kendisi 14 yaşında ve alerjik astım tanısıyla servise alınmış.

Burak hem çok zeki hem de çok kibar bir çocuk. Kullandığı söz sanatlarıyla bizi kendine hayran bıraktı. Beraber geçirdiğimiz vakitte çok eğlendik. Oyun oynamanın ardından uzunca sohbet edip onu daha yakından tanıma fırsatı yakaladık. Arkeolojiden tarihe, müzikten tiyatroya kadar birçok ilgi alanı olduğunu öğrendik. Bilgi haznesi de aynı oranda genişti tabii. Sohbeti de oldukça keyifliydi bizim için. Kendisine ne olmak istediğini sorduğumuzda, ilgi alanının çokluğu sebebiyle tereddütte kalsa da oyuncu olmak istediğini söyledi. Aynı zamanda YouTube'lıkta da gönlü olan olan Burak, dileğinin hayranı olduğu Enes Batur'la tanışmak olduğunu söylüyor. Burak'ın bu dileğini yerine getirmeye var mısınız?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: