BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ümitcan - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün Hematoloji servisinde Lösemi (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla yatan 4,5 yaşındaki miniğimiz Ümitcan ile tanıştık. Ümitcan hastaneye yeni geldiği için biraz sıkılmıştı ve odasına onun bu konudaki tatlı sitemlerini işiterek girdik. İlk başlarda biraz utangaçtı ve bizlere biraz mesafeli durdu. Daha sonra onunla zaman geçirmek için getirdiğimiz oyuncak arabamızla oynarken ısındı bize. Getirdiğimiz puzzle çok ilgisini çekmese de parçalarını arabamıza yollar yapmak için kullandık. Geçirdiğimiz eğlenceli vakit esnasında miniğimiz büyüyünce araba yarışçısı olmak istediğini söyledi. Son olarak da oyuncak otobüsleri çok sevdiğini söyledi ve bir dahaki gelişimizde bizden yeşil renkli oyuncak bir otobüs istedi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsenin bir parçası olmak ister misiniz?

Sevecenliğiyle göze çarpan Ümitcan'ın hediyesini teslim ettik. Bu sürprizle karşılaşan Ümitcan oldukça mutlu oldu. Gönüllümüze, miniğimize bu mutluluğu yaşattığından ötürü teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: