BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tunahan - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün ders çıkışı Tunahan ile tanışmanın heyecanıyla yola koyulduk. Pediatri servisindeki odasına girdiğimizde telefonda oyun oynarken buluyoruz 12 yaşındaki Tunahan’ı. Gülüşüyle içimizi ısıtan Tunahan Osteomiyelit (Kemik iltihabi) tanısıyla tedavi görüyor. Tunahanla tanıştıktan sonra jenga oynamayı çok sevdiğini öğreniyoruz ve yanımızda getirdiğimiz jengayı oynamaya başlıyoruz. Oyunda oldukça başarılı olan Tunahan her seferinde oyunun kazananı oluyor. Oyun oynarken bir yandan da konuşuyoruz Tunahanla. Telefonda oyun oynamayı çok sevdiğini söylüyor. Aynı zamanda okulu hakkında da konuşurken öğreniyoruz ki matematiği de çok seviyor ve bu konuda da oldukça başarılı. Büyüyünce inşaat mühendisi olmak istediğini söylüyor bizlere. Gitme vaktimiz geldiğinde dileğini soruyoruz Tunahan'a. Bize drone istediğini söylüyor. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzündeki o sıcacık gülümsemeye ortak olmak istemez misiniz?

Tunahan hediyesine kavuştuğunda çok mutlu oldu bize ve gönüllüsüne çok teşekkür ettiğini söyledi. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: