BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Süleyman - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisimizde dünyalar tatlısı Süleyman ile tanıştık. 7 yaşındaki miniğimiz hastanemizde Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreklerin zamanla işlevini kaybetmesi) tanısı ile yatmakta. Odaya ilk girdiğimiz andan itibaren bizi sesinin tatlılığıyla büyüleyen Süleyman boyama yapmayı çok sevdiğini söyledi. Boyalara olan ilgisi bizim de gözümüzden kaçmadı. En sevdiği rengi sorduğumuzda da kırmızı olduğunu söyledi. Beraber Tweety yapbozunu yaparken ve boyama kitabındaki en beğendiği hayvanın resmini boyarken çok keyifli vakit geçirdik. Süleyman'a ne olmak istediğini sorduğumuzda ise polis olmak istediğini söyledi. Sohbetimiz koyulaşınca ne dilediğini sorduk. Fotoğraf çekmeyi çok seven ve her şeyi çekmek istediğini söyleyen Süleyman bizden kırmızı İnstax Mini istediğini söyledi. Peki siz de dünyalar tatlısı Süleyman'ın dileğini gerçekleştirip yüzündeki masum tebessüme ortak olmak ister misiniz?

Süleyman'ın hediyesi bize ulaştığında kendisine ulaştırmak için ailesiyle iletişime geçtik. Kendilerinin hastanede olmadıklarını öğrendik. Biz de hediyeyi evlerine kargoladık ama bu süreçte ailesiyle iletişimdeydik. Telefon vasıtası ile kendisi sık sık bize teşekkür ediyordu. Sesindeki o tatlılık bizi mutlu etti. Süleyman'a bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: