BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

serkan - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Hastanemizde Menenjit (beyin zarlarının iltihaplanması) tanısıyla bulunan 13 yaşındaki Serkan ile tanıştık. Uzun zamandır hastanede oda arkadaşı bulunmayan küçük kardeşimiz bizim gelişimize çok sevindi. Yanımızda getirdiğimiz oyun gülüşüne gülüş kattı. Sohbet ederken Serkan’ın büyünce jandarma olmak istediğini öğrendik. Vakit geçtikçe hem Serkan'ın hem de bizim sohbetten aldığımız zevk artıyordu. Arkadaşımızla geçirdiğimiz bu güzel vakit için ona teşekkür ederek ayrıldık. En sevdiği renk mavi olan Serkan’ın bizden dileği ise mavi bir bisiklet. Siz de Serkan'ımızın maviye olan tutkusunu bir nebze arttırmak, ona güzel bir bisiklet armağan etmek istemez misiniz?

Serkan'a hediyesini teslim ettik. İstediği gibi bir bisiklet geldiği için çok mutlu olduğunu iletti. Serkan'ın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: