BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

muhammet yasir - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Servise giderken miniğimizle tanışacak olmanın heyecanıyla içimiz içimize sığmıyordu. Bir an önce tanışmak için hızlı adımlarla yanına gittik. Miniğimiz 9 yaşındaki Muhammed Yasir’e 2009’da hastanemizde Meningomyelosel (bir çeşit embriyonik sinir dokusunun gelişimsel kusuru) tanısı konmuş ve şu an tedavisine devam ediliyor. Odaya girdiğimizde hızlıca tanışıp hemen koyu bir muhabbete başlıyoruz. İlk olarak yanımızda götürdüğümüz yapbozu yaparak başlıyoruz vakit geçirmeye. Biraz oynadıktan sonra sohbet etmeyi teklif ediyor bize. Miniğimizle 2 saati aşkın sohbet ediyoruz. Galatasaraylı olduğunu aynı zamanda Trabzonspor’u da annesi Trabzonlu olduğu için sevdiğini öğreniyoruz. Bir buçuk yaşındaki kardeşiyle vakit geçirmeyi çok sevdiğini söylüyor. Sık sık hastanede kaldığı için okula az gidebildiğini ve okuldaki resim derslerini çok sevdiğinden bahsediyor miniğimiz. Yasir'in yanından ayrılırken yine gelmemiz ve diğer gelişimizde resim çizip, Hacivat İle Karagöz’ü canlandırmayı teklif ediyor. Kararsız kalsa da miniğimiz bize drone istediğini belirtiyor. Yasir’in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Muhammed Yasir'e hediyesini ulaştırmış olduk. Hediyesini eve kargoladık ve annesinden dronunu keyifle kullanmaya başladığını öğrendik. Muhammed'in yüzünde gülümseme oluşturan gönüllümüze tesekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: