BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün 9 yaşındaki küçük Muhammed ile tanışmaya gittik. İnflamatuar Miyozit (iltihaplı kas hastalığı) tanısı konulmuş çocuğumuzla oynamak için yanımızda Jenga götürdük. Bizi görünce çok sevindi ve Jenga'yı ilk defa öğrenmesine rağmen çok iyi iş çıkardı. Onunla sohbet ettik ve büyüyünce doktor olmak istediğini öğrendik. Ayrıca futbolu çok sevdiğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda ise Muhammed bizden dileği mavi-beyaz renkli bisiklet istedi. Onun bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak istemez misiniz? ☺

Bugün Muhammed’e bisikletini teslim ettik. Miniğimiz bisikletini çok beğendi ve hemen kullanmaya başladı. Miniğimizi sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: